Kullanım Koşulları

Bu Şartlar, bizim tarafımızdan işletilen scopees web sitesinde bulunan tüm içerik, Ürün ve Hizmetlere erişiminizi ve bunları kullanımınızı düzenler.

Hizmetlerimize erişiminiz, burada yer alan tüm hüküm ve koşulların yanı sıra yayınlanan ve zaman zaman tarafımızdan yayınlanabilecek diğer tüm işletim kuralları ve politikalarını hiçbir değişiklik yapmadan kabul etmenize bağlıdır.

Hizmetlerimize erişmeden veya Hizmetlerimizi kullanmadan önce lütfen Sözleşmeyi dikkatlice okuyun. Hizmetlerimizin herhangi bir kısmına erişerek veya bunları kullanarak bu Koşullara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Sözleşmenin şartlarının herhangi bir bölümünü kabul etmiyorsanız Hizmetlerimize erişemez veya Hizmetlerimizi kullanamazsınız.

Fikri Mülkiyet

Sözleşme, Bizim veya üçüncü tarafların fikri mülkiyet haklarını bizden size devretmez ve bu tür mülkiyetlere ilişkin tüm haklar, mülkiyet hakları ve menfaatler (taraflar arasında olduğu gibi) yalnızca ve onun lisans verenlerinde kalacaktır.

Üçüncü Taraf Hizmetleri

Hizmetleri kullanırken, üçüncü taraflarca geliştirilen üçüncü taraf hizmetlerini, ürünlerini, yazılımlarını, yerleştirmelerini veya uygulamalarını (“Üçüncü Taraf Hizmetleri”) kullanabilirsiniz.

Herhangi bir Üçüncü Taraf Hizmetini kullanıyorsanız şunu anlıyorsunuz:

  • Üçüncü Taraf Hizmetinin herhangi bir şekilde kullanımının riski size aittir ve Üçüncü Taraf web siteleri veya Hizmetlerine ilişkin olarak hiç kimseye karşı sorumlu veya yükümlü olmayacağız.
  • Bu tür web siteleri veya hizmetler üzerinde veya aracılığıyla sunulan bu tür içerik, mal veya hizmetlerin kullanımından kaynaklanan veya bununla bağlantılı olarak ortaya çıkan veya kaynaklandığı iddia edilen herhangi bir hasar veya kayıptan Bizim sorumlu veya yükümlü olmayacağımızı kabul ve beyan edersiniz. .

Hesaplar

Hizmetlerimizin herhangi bir bölümünün kullanımı bir hesap gerektirdiğinde, bir hesaba kaydolduğunuzda bize tam ve doğru bilgiler sağlamayı kabul edersiniz.

Hesabınız altında gerçekleşen her türlü faaliyetten yalnızca siz sorumlu ve yükümlü olacaksınız. Hesap bilgilerinizi güncel tutmak ve şifrenizi güvende tutmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Hizmete erişmek için kullandığınız hesabınızın güvenliğini sağlamaktan siz sorumlusunuz. Erişim bilgilerinizi paylaşmayacak veya kötüye kullanmayacaksınız. Hesabınızın yetkisiz kullanımı durumunda veya herhangi başka bir güvenlik ihlalinin farkına vardığınızda bizi derhal bilgilendirmelisiniz.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Hizmetimiz, tarafımıza ait olmayan veya kontrol edilmeyen üçüncü taraf web sitelerine veya hizmetlere bağlantılar içerebilir.

Üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez. ayrıca, bu tür web siteleri veya hizmetler üzerinde veya aracılığıyla sunulan herhangi bir içerik, mal veya hizmetin kullanımı veya bunlara güvenilmesinden kaynaklanan veya bununla bağlantılı olarak ortaya çıkan veya kaynaklandığı iddia edilen herhangi bir hasar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya yükümlü olmayacaktır. .

Ziyaret ettiğiniz üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin hüküm ve koşullarını ve gizlilik politikalarını okumanızı tavsiye ederiz.

Fesih

Herhangi bir zamanda, gerekçeli veya gerekçesiz, bildirimde bulunarak veya bulunmadan, derhal geçerli olmak üzere Hizmetlerimizin tamamına veya herhangi bir kısmına erişiminizi sonlandırabilir veya askıya alabiliriz.

Sözleşmeyi veya hesabınızı feshetmek isterseniz Hizmetlerimizi kullanmayı bırakabilirsiniz.

Sözleşmenin doğası gereği fesihten sonra da geçerli olması gereken tüm hükümleri, mülkiyet hükümleri, garanti reddi beyanları, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere fesihten sonra da geçerliliğini koruyacaktır.

Sorumluluk reddi beyanı

Hizmetlerimiz “OLDUĞU GİBİ” sağlanmaktadır. ve “MEVCUT OLDUĞU GİBİ” esasına göre. ve tedarikçileri ve lisans verenleri işbu vesileyle ticarete elverişlilik, belirli bir amaca uygunluk ve ihlal etmeme garantileri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere açık veya zımni her türlü garantiyi reddeder. Ne tedarikçiler ne de lisans verenler, Hizmetlerimizin hatasız olacağına veya bunlara erişimin sürekli veya kesintisiz olacağına dair herhangi bir garanti vermez.

Hizmetlerimizden içerik veya hizmet indirdiğinizi veya başka bir şekilde Hizmetlerimiz aracılığıyla içerik veya hizmet aldığınızı, takdiriniz ve riskiniz size ait olmak üzere anlıyorsunuz.

Yargı Yetkisi ve Geçerli Kanun

Geçerli yasaların aksini öngördüğü durumlar haricinde, Sözleşme ve Hizmetlerimize erişim veya Hizmetlerin kullanımı New York yasalarına tabi olacaktır.

Sözleşmeden kaynaklanan veya Sözleşmeyle ilgili olarak ortaya çıkan her türlü ihtilaf ve Hizmetlerimize erişim veya Hizmetlerin kullanımı için uygun yer, New York’ta bulunan eyalet ve federal mahkemelerdir.

Değişiklikler

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, bu Koşulları herhangi bir zamanda değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutar.

Önemli değişiklikler yaparsak, değişiklikler yürürlüğe girmeden önce web sitemizde yayınlayarak veya size bir e-posta veya başka bir iletişim göndererek sizi bilgilendireceğiz. Bildirim, yeni şartların yürürlüğe gireceği makul bir süreyi belirleyecektir.

Etkili değişikliklerden en az 30 gün önce bildirimde bulunmaya çalışacağız. Değişikliklerimizi kabul etmiyorsanız, belirlenen bildirim süresi içinde veya değişiklikler yürürlüğe girdikten sonra Hizmetlerimizi kullanmayı bırakmalısınız.

Hizmetlerimizi kullanmaya devam etmeniz yeni şartlara tabi olacaktır.

Bize Ulaşın

Bu Kullanım Koşulları hakkında sorularınız ve sorularınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

[email protected]


Son Güncelleme: 2024-02-07