Yasal Uyarı

Sitemizin sorumluluk reddi beyanı hakkında daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız veya sorularınız varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bize ulaşın.

Bu web sitesindeki tüm bilgiler – scopees.net – iyi niyetle ve yalnızca genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. scopees.net bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu konusunda herhangi bir garanti vermez. Bu web sitesinde scopees.net bulduğunuz bilgiler üzerinde gerçekleştireceğiniz herhangi bir işlemin riski kesinlikle size aittir. scopees.net , web sitemizin kullanımıyla bağlantılı hiçbir kayıp ve/veya zarardan sorumlu olmayacaktır. Web sitemizden, bu tür harici sitelere verilen bağlantılar aracılığıyla diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamaya çalışsak da, bu sitelerin içeriği üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine verilen bu bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içeriklere yönelik bir öneri anlamına gelmez. Site sahipleri ve içerik önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir ve ‘kötü’ giden bir bağlantıyı kaldırma fırsatımız olmadan bu durum meydana gelebilir. Lütfen ayrıca web sitemizden ayrıldığınızda diğer sitelerin farklı gizlilik politikalarına sahip olabileceğini unutmayın. kontrolümüz dışında. Herhangi bir bilgi yüklemeden önce lütfen bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve “Hizmet Şartlarını” kontrol ettiğinizden emin olun.

Onay

Web sitemizi kullanmak için sorumluluk reddi beyanımızı ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Güncelleme

Bu belgeyi güncellememiz veya herhangi bir değişiklik yapmamız durumunda, bu değişiklikler burada belirgin bir şekilde yayınlanacaktır